| aduadall2 a întrebat:

Salut, am si eu o problema la scuterul meu Piaggio Zip 50 1994, imi curge pe la surplus cate o picatura de benzina, dar rar, nu des sa se goleasca sa zicem odata la o ora o picatura, surubul este strans la maxim acolo, de ce curge?

2 răspunsuri:
| Efex2 a răspuns:

Sa nu mai bagi motorina ca dupa nu mai are ce sa curga! Cu placere ai grija pe viitor.

| aduadall2 explică (pentru Efex2):

Te-as sterge de pe fata pamantului daca as putea cum poti sa iti bati joc asa jigodie ce esti