| Sp4RkMan a întrebat:

Salutare,am o mica problema cu un gilera runner,pornesc scuterul merg un pic si imi curge niste benzina pe langa filtru, care sa fie problema nu stiu de unde poate veni benzina straight face sau curge prin filtru?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca la un service nu la cei care dau sfaturi proaste, un mecanic prefera sa incerci sa-i faci tu ceva ca sa-i provoci stricaciuni mai mari ca sa aiba de munca mai mult si implicit de luat mai multi bani

| viotedy a răspuns:

Ori e crapat filtru ori furtunul care merge in filtru, uita-te bine si schimbi.1 metru de furtun e 1 leu, filtrul e vreo 12 lei.

| ????? a răspuns:

Prin filtru, schimbă filtrul happy!