| Stefan_Ionut_1990_4J2j a întrebat:

Salut am si eu peugeot 307 si am o problema cu directia in demaraj in 2000 3000 de turatii imi trage directia in partea dreapta dupa ce scade turatia imi revine directia inapoi in partea stanga

2 răspunsuri:
| danyfrz a răspuns:

se pare ca ai o roata infranata sau daca nu e de la caseta de directie, sau de la BBs-uri ( bucse bara stabilizatoare)

| Stefan_Ionut_1990_4J2j explică (pentru danyfrz):

Roata nu este infranata si la BBS- uri este posibil sa fie si bara indoita sau (lovita )?