| Ionu555gg a întrebat:

Salut, am și eu un Audi a4 b7 și de ceva timp boxele de la ușile din spate nu mai merg, merg doar cele din fata și stația subwoofer. Are cineva idee cum as putea remedia problema?

1 răspuns:
| Dani6421 a răspuns:

Desfa cu o surubelnita capacele de la boxe dar ai grija sa nu le rupi, sunt prinse in niste capse sensibile, scoate-le incet altfel re rupi si iti vor cadea in mers, daca tragi de ele si nu pocnesc capsele desfa mai bine tot plasticul de la portiera exista posibilitatea sa fie sparte si functionand putin mai tare sa nu mai mearga deloc sau sfanta poveste cu firele rupte/desprinse de la cotul ala de cauciuc ce se indoaie/face la loc cand deschizi/inchizi portiera.