| Petre25565 a întrebat:

Salut, am si eu un Bmw x5 din 2003 si as vrea sa pun navigatie pe el( originala)
Eu am pe el un casetofon classic original de la bmw.
Si nu stiu sa pun navigatie, trebuie legate si alte fire si pana mea.
Vreau sa imi spuneti daca este posibil asa ceva, cam cat costa si ce trebuie.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Te duci cumperi un GPS si ai rezolvat problema, iesftin si rapid, eficient laughing ce navigatie sa mai pui pe joanghina aia laughing Probabil tu crezi ca navigatia este ecranul ala, gata am pus un ecran si am rezolvat am navigatie.Navigatia la masini presupune acel display, apoi antena, gps toate astea legatecumva in bord, deci ce se vede la suprafata este doara displayul, dar mai sunt restul in bord.

Sa dai mii de euro pentru stiu si eu 1-2 sute eu zic sa alegi 1-2 sute, ori cat costa un GPS.