| Cattuzu a întrebat:

Salut, am un VW Passat 1. 9 TDI 2003 si are pe el sistem audio original casetofon + audio CD. As vrea sa stiu daca poate sa-mi modifice audio cd-ul sa citeasca si mp3 nu doar cd simplu. Ms anticipathappy funda

Răspuns Câştigător
| sNukki a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai bine sa-ti cumperi un modulator fm si un usb pe care sa le folosesti?thinking Eu asa am facut la Passat-ul meu.

3 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Eu as zice sa iti cumperi un CD Mp3 Player..este mai scump dar merita...Sunetul nu se compara.si de multe ori frecventa se intercepeaza cu alta si nu se mai aude decat bzzziturilaughing

| 0rlando a răspuns:

Nu se poate. Ori îl schimbi cu unul mai performant, ori îți cumperi un modulator FM, deși eu îți recomand să-ți cumperi altceva mai bun.

| Cattuzu explică:

Nu vreau sa il schimb pentru ca as strica tot bordul, am unul dar il folosesc in casa cu boxele de la combina, in orice caz ideea cu modulatorul este o idee buna, mersi la aman2