| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu un piaggio bravo(http://mercador.ro/oferta/vand-piaggio-bravo-ID1gZo.html ) si as vrea sa-i maresc puterea si sa ii imbunatatesc si esteticul si nu am idei poate m-ati putea ajuta si pe mine? Dau ce se poate (funda...)

2 răspunsuri:
| Mariussss14 a răspuns:

Toba sport, filtru sport

| KX9 a răspuns:

Motorul e bun? daca nu da scanteie buna si porneste greu trebuie sai schimbi setul sau mai bine il alezezi pe acela vechi si schimbi pistonul si atunci ai sa vezi putere eu asa am facut nu avea deloc sila in el tot piaggio bravo am si eu si i-am alezat setul vechi l-am facut mai mare si acum are putere mai mare daca accelerezi la blana te da jos cu 2 pe el deci mai bine ii schimbi setul iti spun eu!