| byka a întrebat:

Am si o problema legata la masina? Si anume la computer, nu cel de bord, acela din dreapta pe mijloc sus.Cine are opel astra stie la ce ma refer.Am un opel astra break din 2002 si problema este ca nu prea se mai vede deloc la el, se vede putin de tot dar nu clar si daca stiti cumva care este problema, va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| DAS a răspuns:

Da am avut si eu aceeasi problema, am mers cu el la service si cu 10 lei la facuttongue

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cel din dreapta pe mijloc? Felicitari celor care au reusit sa il identifice big grin.

| alandala a răspuns:

Posibil in cablu din spate iesit. Nu cred ca e foarte complicat.