| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Am un Opel Zamfira 2002 si nu se mai vede clar data si ora pe bord. Cum rezolv problema?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am un Opel Zamfira 2002 si nu se mai vede clar data si ora"

Alex, cred că nici numele mașinii nu se vede clar. Nu cumva ai un Opel ZAFIRA?

| Derkes a răspuns (pentru sierra1):

A gresit si omul putin. Te crezi mai superior ca el daca l-ai corectat pentru o greseala banala?

| sierra1 a răspuns (pentru Derkes):

Avocatule, mai pune mâna pe carte și apoi pledează!

"Te crezi mai superior " - superior NU are grad de comparație

| DoctorWh0 a răspuns:

Si tatal meu are aceiasi problem pe exact aceiasi masina. Foarte probabil este veche masina si nu mai merge display-ul cum trebuie.