| SurubelnitaAHAH a întrebat:

Am stricat ceva sau s-a intamplat ceva daca am ambalat un scuter cu frana de pe spate apasata?
P.S. Nu am facut intentionat.
Si as mai vrea sa stiu unde trebuie pus uleiul la un scuter chinezesc in 4 timpi. Adica trebuie amestecat sau pus altundeva?

Răspuns Câştigător
| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns:

Nu ar fi trebuit să se strice nimic, doar ai forțat puțin motorul

2 răspunsuri:
| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns:

Dacă se blochează frâna trebuie să-l desfaci si sa remediezi. Iar uleiul se pune în baia de ulei, ai un buson între cric si esapament

| SurubelnitaAHAH explică (pentru Ţîrdea_Adrian_1995):

Nu s-a stricat nimic, am apasat-o eu si am ambalat

| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns (pentru SurubelnitaAHAH):

Nu ar fi trebuit să se strice nimic, doar ai forțat puțin motorul