| Alex_Alex_1996_8qQj a întrebat:

Am un astra h și as vrea sa fac o mica schema, sa pun boxe de față pe spate ca se aud mai bine. De gauri poate nu ar fi problema ca dau altele, vreau doar sa stiu daca ar merge la mufă sau altceva.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa stiu daca ar merge la mufă"

cum adică?

| Radandam a răspuns:

Merge cu mufă.

| cyberalex a răspuns:

Pai vezi schema de iesire de la instalatia audio (de obicei este pe spate).

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din ce vad, se pare ca Opel are acelasi tip de mufe, de la modelele din 1900 pana pe la Astra H (sau dupa). Deci, pentru tine, vestea buna este ca poti pune difuzoare de fata pe spate, fara grija mufei.
Vestea buna pentru mine este ca am aflat ca pot pune difuzoare de Astra H, pe Vectra A laughing
https://media2.lajumate.ro/......2006_2.jpg