| BLue-eYes_Vladutz_1996 a întrebat:

Am un audi a6 c5 din 2001 motor 2.5 tdi quattro automat, in urma cu vreo 2 saptamani in schimba cam ciudat cutie,apoi cand am oprit nu a mai vrut sa plece pana nu am pornit motorul. Am fost la mecanic si aveam capacul la cutie spart si imi picura ulei,am schimbat capacul, uleiul si acum tot ciudat imi schimba si imi sare dintr-a 5 in a4-a si se tureaza mai mult, aveti idee ce ar putea fi?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Adica tu vii cu masina de la mecanic si pui intrebarea asta aici unde sunt foarte putine sanse sa afli exact ce te intereseaza. N-am prea inteles ce vrei, că stai foarte prost cu exprimarea in scris.
Mergi inapoi la mecanic si vezi ce spune. Parerea mea este sa schimbi cutia.