| ghostk1dd a întrebat:

Salut am un bmw 525 2006 si am venit din oras cu el,il parcasi afara la poarta pe strada,ploua afara,am bagat masina in garaj si am observat ca unde am parcat masina,pe asfalt era ca o pata mare ca un curcubeu, in mijloc asa mai galbuie si pe margini albastra, ce poate fi? ulei? lichid racire? aa si am gustat putin dar nu are nici un gust si nici miros.cred ca l am atins pe undeva pe dedesubt. oare ce mi curge din masina? asfaltul era ud

Răspuns Câştigător
| maestrul007 a răspuns:

Stai linistit e de la climatizare

1 răspuns:
| hummmer a răspuns:

Ulei motor,ulei servo,lichid de frână,antigel,combustibil,verifică dacă ai pete şi în garaj şi apoi controlează toate borcanele dacă au scăzut lichidele, mergi cu mâna pe furtune, pune un carton, lasă-l o zi sub maşină şi vezi în ce parte se adună ce curge.
E greu de dat cu presupusul, cam asta e.