| adriangabor92 a întrebat:

Dupa ce am scos masina din garaj am vazut ca erau niste pete de ulei de la ea. De unde au aparut aceste pete? De ce curge ulei de sub masina?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Poate sa piarda pe oriunde, cel mai probabil pe la baia de ulei. Ai dat cu ea in ceva? Ai grija, completeaza nivelul si mergi cu ea la service, exista riscul sa ramana fara ulei si sa gripezi motorul.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine mergi cu ea la un service.

| Cristi2YO a răspuns:

Are ciclu rolling on the floor))))))))0

| Bebel_Iuli_1980 a răspuns:

Schimbai garnitura de la baia de ulei dar m-ai inainte verifica sa nu cumva sai fi spart baia de ulei in cazul in care nu ai scut de protectie dar mai sigur e garnitura