| ady18 a întrebat:

Salut, am un cd-player Sony expload cdx-gt111 si nu se mai vede nimci pe display, dar la anumite perioade se aprind toti pixeli
si se sting treptat, stiti careva ce i-as putea face? Precizez ca nu gasesc butonul de reset oare se resteteaza din anumite butoane? Daca stiti ce ii pot face ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

I-a murit tehnologia. La fel am avut și eu un cd-player la care mai ascultam radioul, am avut grijă să-i scot bateriile, dar când l-am mai probat odată după un timp, pur și simplu nu se mai aprindea. Eventual al tău are doar probleme cu display-ul...

| ady18 explică (pentru 94Lucifer94):

Este auto si ce baterii sa-i scot?

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru ady18):

Păi îl cazul ăsta se poate trimite la reparat.