| DJean_DJean_1987 a întrebat:

Salut
Am un citroen jumper 1999 Nu porneste ventilatorul de niciun fel aveti ideie de unde poate fi?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Despre care ventilator spui că nu pornește? Cel de climatizare, din habitaclu, sau cel al radiatorului de la motor?
Oricum, e posibil să găsești ceva răspunsuri în forumul Club Citroen - http://www.clubcitroen.ro/forum/index.php
Baftă!

| DJean_DJean_1987 explică (pentru mihai69):

Cel de la Radiator

| mihai69 a răspuns (pentru DJean_DJean_1987):

Ăla are ceva rezistențe în serie cu el prin partea din față. Tot pe forumul ăla găsisem ceva despre ele. Caută, sigur îi dai de urmă!