| Ionut7743 a întrebat:

Salut.
Am un golf 4 1.4 16v din 2002.
Recent am cumparat un kit din acela cu cablu si soft vcds.
Unde gasesc si eu o lista cu codurile si cu ce se mai poate face cu ajutorul acestui soft pentru golf?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Manualul de utilizare - inclusiv codurile - fac parte din kit-ul cumparat, fara ele nu au nici o valoare.
Ca urmare, trebuie sa le ceri de la vanzatorul sau de la producatorul softului.

| xerxes1 a răspuns:

Softul este destul de intuitiv si nu ai nevoie de niciun cod.Iti spune exact defectul si poti sterge eroarea, face adaptari verificari etc.
Eu am invatat in cateva zile de probe si cautari pe net.Pe YT sunt destule tutoriale.