| Anonym3434 a întrebat:

Salut mi-am luat de pe net de curand un GPS mi-a spirit 380 si imi zice pe acel site adica mio.com ca daca in 30zile fac cont imi da updateuri gratuite la harti si bun m-am inregistrat si am cautat pe acolo si nu gasesc si n-am idee cum sa fac update la hartile lui, prefer Romania sa fac update si la aceea vreau. Am instalat acel CD driver cu mi-a desktop 7.2 sau cum i spune si degeaba ma arunca pe site-ul mio.com din nou va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil link-urile accesate nu exista si esti retrimis la prima pagina a site-ului.