| Coke2015 a întrebat:

Am un logan si azi am auzit ca se aude in partea dreapta (daca nu ma insel) ca bate ceva, dar la viteza de 40 km/h. Am dat roata jos si am verificat planetara, dar nu are joc..de la ce poate fi? Multumesc.

1 răspuns:
| Yon1470 a răspuns:

Bataie sau joc se poate auzi de la destul de multe alte piese,nu doar o planetara! Verifica si tu articulatia,o bucsa de bascula,bieleta antiruliu, amortizor si vezi in ce stare sunt, asta daca te pricepi, daca nu, arata-i service-ul!