| Fotbalistul123 a întrebat:

Am un Opel Astra H 1.6 benzină din 2006. As vrea sa stiu daca merge montat pe radioul acesteia un AUX si cam cat ar costa. Nu vreau sa schimb radioul, cu bricheta ma enervează ca se aude gâjâit plus ca se mai si misca, deci m-ar interesa montarea unui AUX.
Unde as putea face asta si cam cat ar costa?( achiziționarea pieselor necesare și mana de lucru)
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un ins priceput o face in câteva minute și sigur are el un jack și niște fire și ti-ar putea cere zero lei dacă e un cunoscut

| Fotbalistul123 explică (pentru sierra1):

Sa inteleg ca nu e treaba complicata de durat ore si la care trebuie cateva sute de lei?

| sierra1 a răspuns (pentru Fotbalistul123):

Corect. De cateva sute iei aparat nou