| Barbu_George_2000 a întrebat:

Salut, am un Opel Astra, s-a întâmplat ceva cu casetofonul.
Ascultam muzica și l-am dat mai tare până la 40 el duce maxim până la 50, volumul și mie la 40 s-a stins direct și nu s-a mai aprins, de la ce poate fi? Casetofonul e de la Sony și mai e și nou. E acela care are butonul ăla in mijloc jos cu extra bass și încă ceva nu era dat pe extra bass, era oprit.
Sper sa nu fie ceva grav, sper sa fie vreo siguranță ceva că daca e casetofonul bag in el laughing In spate la casetofon m-am uitat la siguranță și nu e arsă, acum ce o fi nu știu, aștept răspunsul vostru.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva mai ai o siguranta si pe plus? pe firu rosu?
Daca nu, verifica sigurantele masinii.

1 răspuns:
| Adi88 a răspuns:

Sa ars siguranta ori casetofonul