| Musuic a întrebat:

Salut. Am un passat b6 2009 si am doua probleme.
1) Cand conectez telefonul prin bluetooth pentru apeluri se aude cum trebuie. Cand e conectat pentru redare muzica se aud difuzoarele doar de pe partea dreapta. Pot sa ii fac ceva?

2) Am si cititor de carduri. Cand pun card-ul imi zice sd card error. Am vorbit cu fostul proprietar si el folosea un card de 32gb si melodii format track. Eu am tot de 32 dar format mp3. Ar putea asta fi problema? Cum pot sa convertesc din mp3 in track?

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate track pe card
Doar pe CD se făcea scrierea aia
Tu nu ai navigația originala din ce spui ai una chinezească și e normal sa meargă prost