| Girly97 a întrebat:

Salut, am o pereche noua de casti Bluetooth, primele casti fara fir pe care le-am cumparat! Dupa ce am reusit sa le conectez la telefon prin Bluetooth am observat ca telefonul specifica ca este conectat pentru apeluri si audio si ca bateria este de 70%. Se refera aici la bateria telefonului sau la bateria castilor Bluetooth?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bateria telefonului se consumă mult mai repede cand este conectat prin Bluettooth

| Frank51 a răspuns:

Evident că la bateria căștilor, sus la informații apar 2 semne de baterii, una pentru telefon, una pentru căști...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria castilor, si carcasa lor are baterie diferita

| Flar3 a răspuns:

Bateria castilor. Daca ai ceva aplicatie speciala, poti verifica.

| Haiduc98 a răspuns:

Când îți conectezi căștile Bluetooth la telefon o sa ai o iconita în plus unde o sa vezi bateria castilor. La android e cel mai probabil imediat lângă icontia Bluetooth. Iconita unde vezi bateria telefonului rămâne aceeași.