| kraiova00 a întrebat:

Salut am un piaggio bravo si acum cateva zile i-am bagat segmenti noi si merge dar nu porneste din prima fara shock si vreau sa mentionez ca nici inaine de a-i baga segmenti nu pornea bine va rog sa imi spuneti ce ar putea sa aiba

Răspuns Câştigător
| Liteon a răspuns:

Salut nu te lua dupa asta nu cred ca ai tu bani de servis vezi daca are bujia scanteie buna, curatai filtru de aier vezi daca nu ii infundat carburatorul daca ii infundat isi ia benzina mai greu si aia ar cam fi putut fi si problema...suces imi dai fundabig grin?

1 răspuns:
| IonutAxi a răspuns:

Poate e ceva de la scantei.dar nu..ca daca nu ar da scantei bine nu ar pornic cam deloc.cel mai bine dul la un servis si gata. Succes