| sainovidiu a întrebat:

Am un renault trafic din 2007 inmatriculat pe Spania si as vrea sa-l inmatriculez pe Romania. Am facut o simulare a taxei de mediu si cei de la financiar mi-au zis ca ajunge undeva la 1500 de euro, dar mi-au calculat-o ca neavand filtru de particule. Cum aflu daca masina asta are filtru de particule sau nu? multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi cartea tehnica, intreaba un prieten priceput sau du-te la un service Renault.

1 răspuns:
| vlad5214 a răspuns:

Du te la un mecanic auto profesionist.Care se pricepe "biniditat"