| Caddy1609 a întrebat:

As vrea sa stiu de la cunoscatori cam cum sta treaba cu inmatricularile in Romania in prezent.M ar interesa cat costa sa inmatriculez un Peugeot 206, an 2004, motor 1.4 hdi(diesel), euro 3.
as vrea sa stiu exact cat ma costa sa stiu daca merita sa cumpar masina de dincolo sau nu. daca ar fi cineva care a inmatriculat aceeasi masina recent sau cineva care stie exact, nu mi trebuie presupuneri sau vorbe aiurea.multumesc

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poate ajuta, http://static.anaf.ro/......_2013.html
Pa, pa.