| Mihaitzaplesanule a întrebat:

Salut, am un vw jetta 2007 cu radio de acela normal cum sunt la modele acestea dar fără navigație însă nu știu sa memorez posturile de radio favorite, ma poate ajuta cineva dau funda!

Răspuns Câştigător
| DennisW a răspuns:

De regula, la majoritatea radiourilor, memorarea se face prin mentinerea apasata a unuia din butoanele de memorie timp de cateva secunde, pana se aude un bip. Evident, dupa acordarea pe postul respectiv.

| Mihaitzaplesanule explică (pentru DennisW):

Am încercat așa, am ținut apăsat câteva secunde dar singurul lucru care se întâmpla este ca se schimba pe frecventa pe care e salvata (înainte sa cumpăr masina a fost pe frecventa aia salvata)

| Mihaitzaplesanule explică (pentru DennisW):

Ideea este ca am încercat și așa dar nu se întâmpla nimic doar se schimba pe frecventa salvata inițial la butonul acela. (A fost salvat înainte sa cumpăr eu masina)

| DennisW a răspuns (pentru Mihaitzaplesanule):

Ar fi util sa pui o fotografie cu radioul, ca sa vedem ce model e.