| RazvanPop951101 a întrebat:

Salut,
Am un VW Passat din 2007, cu primul model de navigație mare, fara funcția multimedia. In bord are magazia de cd-URI, dar nu pot introduce cd-URI ci am un slot USB. Am introdus un stick cu muzica dar nu îl citește, același stick funcționează la alta mașina într-un cd-player jvc. Sa fie extensia stick-ulii sau alta e problema?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca cu un stick de o memorie mai mica.

| RazvanPop951101 explică (pentru OldSoul):

Nu merge nici cu stick cu memorie mai mică, chiar e aiurea si nu stiu ce sa fac