| MafteiStefan a întrebat:

Salut am vazut pe Youtube niste motociclisti care isi tureaza motocicletele la maxim timp de 30 secunde si dintr-o data le iese fum alb pe toba(mult) ce semnifica asta? am mai intrebat odata

Răspuns Câştigător
| myr3l13 a răspuns:

Ardere incompleta, toba fiind foarte fierbinte cand face contact cu vaporii de benzina explodeaza, sunt multe modalitati sa faci asta si la masina si la motocicleta

| MafteiStefan explică (pentru myr3l13):

Si cum pot face si eu la atv asta?

| myr3l13 a răspuns (pentru MafteiStefan):

Cauta pe Youtube flamekit si fa-ti o idee despre ce sta vorba, este compus dintr-o bobina, o bujie care vine adanca in toba 10 cm si buton