| VILLAtHeBestPlayer a întrebat:

De ieri youtube imi merge greu toate videoclipurile merg greu, odata la 10 secunde se blocheaza timp de 5 secunde ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Idiferent ce browser folosesti vezi daca ai activata extensiunea de flash player. un alt motiv ar fi faptul ca pc-ul are nevoie de optimizare si de curatenie: elimina istorial net, coockies, arhive ce nu sunt necesare, repara registrul de windows, desfragmenteaza discul in cazul in care e nevoie, etc. ca sa faci asta cat mai comod descarca tuneup de la pagina fabricantului si instaleaza. apoi rulezi tune up. o sa functioneze pentru ca te lasa sa evaluezi 15 zile programul. bineanteles, scaneaza pc si cu un program ca Malwarebytes ca nu iti strica. spune-mi daca a fost de folos. in primul rand dezinstaleaza flash player si reinstaleaza versiunea cea mai noua de la pagina Adobe. in ultimul rand, fa un test de viteza al netului. cand viteza e mica sau fluctueaza you tube merge rau.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca te referi la telefon atunci probabil ca il ai destul de plin si nu poate mai mult. telefoanele nu sunt calculatoare. daca te referi la pc sau laptop atunci dezinstaleaza flash player restarteaza si intra in Adobe il descarci din nou si instalezi ultima versiune. spune-mi daca a avut vreun efect. desigur, ai formatat recent?

| VILLAtHeBestPlayer explică (pentru gelu1970):

Totul merge bine pana can bag HD.

| VILLAtHeBestPlayer explică (pentru gelu1970):

Ai avut dreptate cu arhiva am intalat de doua oro mozilla si am dublat istoricu

| gelu1970 a răspuns (pentru VILLAtHeBestPlayer):

Idiferent ce browser folosesti vezi daca ai activata extensiunea de flash player. un alt motiv ar fi faptul ca pc-ul are nevoie de optimizare si de curatenie: elimina istorial net, coockies, arhive ce nu sunt necesare, repara registrul de windows, desfragmenteaza discul in cazul in care e nevoie, etc. ca sa faci asta cat mai comod descarca tuneup de la pagina fabricantului si instaleaza. apoi rulezi tune up. o sa functioneze pentru ca te lasa sa evaluezi 15 zile programul. bineanteles, scaneaza pc si cu un program ca Malwarebytes ca nu iti strica. spune-mi daca a fost de folos. in primul rand dezinstaleaza flash player si reinstaleaza versiunea cea mai noua de la pagina Adobe. in ultimul rand, fa un test de viteza al netului. cand viteza e mica sau fluctueaza you tube merge rau.

| AndreeaDeiia a răspuns:

Sa ii dai refresh. de acolo de unde schimbi imaginea deskop-ului scrie si refresh.