| numesiprenume0 a întrebat:

As dori informatii despre programul rabla 2017. Ce masina as putea achizitiona prin acest program(la aproximativ 7.000 euro)? De cat o sa fie rata lunara si pentru cati ani?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa achizitionezi ORICE masina NOUA de la dealerii care accepta tichete rabla.

aca bugetul tau e de 7000 euro nu prea vad ce masina ai putea luat in afara de un Logan.

Creditul il discuti cu banca... cate rate vrei tu, ce fel de credit iti iei samd

| Gerard9965 a răspuns:

Https://www.odat.ro/programul-rabla/
Ai detalii in link-ul de mai sus.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Deocamdata nici nu se stie daca se va mai organiza programul rabla in anul 2017.

| mgtow a răspuns:

Recomandarea mea e sa te mai chinui putin sa iti iei una de 10 000€ te informezi la showroomuri