| Sergiu_Dragos_2000 a întrebat:

Salut,as dori pe viitor sa achizitionez un bmw 320d 2005.Cam cat m-ar costa o evacuare sport destul de zgomotoasa?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Sergiule, daca 2000 e anul nasterii tale eu zic sa te mai maturizezi putin, mai ai 2 ani pana sa-ti iei bemeveul, te rog, nu fi cum sunt si ceilalti smecheri cu bemeveuri sau cum le zic astia biamveu sau beamveu, nu stiu, in fine, de ce ti-ai pune toba sport? sa imi spargi timpanele cu un diesel in 4 cilindri? exact ceea ce nu-mi place sa aud, dieseluri chinuite la 4000 rpm, suna naspa de tot dieselurile, daca vrei sa impresionezi cunoscatorii ia-ti nene un beamveu cu motor 6 in linie si ii pui toba sport, asa te faci de ras, ca 85% din posesorii de bemeve si iti faci o imagine proasta si eu personal cand vad un bemeve tunarit si face 100 km/h in mai mult de 8 secunde ma buseste rasul si in acelasi timp imi pare rau pentru posesor. se crede bossu bossilor dar el este de fapt un vai de el ce nu stie cum functioneaza un motor sau cum sa faca un amarat schimb de ulei. mda, am vazut multi de astia si sincer, ador sa le dau fum smecherilor cu tobe sport, imi place sa-mi tin masina stock, una e cand esti om normal acolo frumos, nu-ti sare masina in evidenta si alta e cand prprprprpr braaaaaaaa si urla in tot cartierul si. mda. pentru un motor in 4 cilindri...mai bine nu si mai e si diesel. te rog, nu! Bine ca nu vrei fartcan!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil te ar costa talonul