| Andrei_Marius_1999_Zn3V a întrebat:

As dori sa imi montez un subwoofer auto in masina si ma gandeam la unul Alpine. Am gasit la eMAG un pachet dar cineva a lasat un cometariu legat de puterea amplificatorului. As dori sa stiu daca pachetul este bun sau daca chiar e adevarat ca puterea amplificatorului prea mica pentru acel subwoofer. link: https://www.emag.ro/......DN5Q0YBBM/

2 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Puterea amplificatorului trebuie sa fie compatibila cu puterea subwooferului

| Andrei_Marius_1999_Zn3V explică (pentru cyupaku):

Pai se da intreg pachetul. Eu am intrebat daca este destul de puternic pentru subwooferul acela. Adica daca este ok pachetul.