| CristianXP25 a întrebat:

Salut ..as dori si eu un numar de inmatriculare ..pentru numele meu.
Cristi - Cristian
Gen : DJ25CRZ,DJ25CRS.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Incearca KRS sau STI.
Pe site-ul drpciv.ro poti verifica disponibilitatea numerelor de inmatriculare, daca ai cont.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ambele sunt luate. Si cum Cristi/Cristian e un nume destul de comun, probabil va fi greu sa gasesti unul disponibil. Incearca alte combinatii, cu porecla, cu numele de familie, cu altceva legat de tine.

| darrio2007 a răspuns:

Nu lucrăm la inmatriculari auto. Mergi acolo si vezi daca sunt disponibile.

| cristianosm a răspuns:

Eu mi-am pus STI de la Cristi. Poti sa iti si CRS, CRI.