| Revolution a întrebat:

Salut.As vrea sa cumpar o masina din Germania ca apoi sa o inamtriculez in Romania.Din cate am inteles taxa de inmatriculare m-ar costa in jur de 800 de euro, masina fiind Euro 4. M-am interesat si un prieten mi-a spus ca pot da statul in judecata si sa-mi recuperez banii.Ce vreau sa stiu e daca se poate da statul in judecata si daca da, cum? ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Citeşte asta:http://www.recuperaretaxaauto.ro/
Poate te ajută!

| torsi a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un avocat foarte bun. in legatura cu dat statul in judecata... nu cred ca poti, numai daca ai pile mari. big grin sper ca te.am ajutat!