| kadarcosmin2000 a întrebat:

Salut, as vrea sa iau un atv de 125cc fabricat in Germania as vrea sa stiu daca sunt bune care sa tina, sa porneasca usor sa nu am probleme cu el si as mai vrea sa stiu ce. Dimensiuni ar avea un atv de 125cc inaltime, lungime, latime,
cine raspunde la toate intrebarile ii DAU FUNDA

1 răspuns:
| Arezki a răspuns:

Depinde daca esti sigur ca e fabricat in Germania e ok. Dar depinde si de marca eu mai bine ti-as recomanda un ATV Yamaha. De pirnit normal ca o sa porneasca usor ca doar e nou dar dupa un timp depinde de calitatea acestui. Cat despre marime ce sa zic, nu e o marime standard poate fi chiar mai mic decat un ATV de 49 cc. Eu am vazut atv. De 250 cc care era mai mic decat unul de 49. Eu iti recomad un ATV de 750 cc. Iti garantez eu ca nu o sa ai absolut nici o problema cu el. Eu il am pe al meu de 3 ani si nu am avut nici o problema cu el