| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

Salut, as vrea sa iau un atv de 125 cc si vreau sa stiu daca sunt bune care sa ma tine si sa nu am probleme cu el sa porneasca usor is sa stiu. Dimensiunile lui inaltime,lungime, latime atv-urile sunt noi si sunt aduse din Germania

Răspuns Câştigător
| Arezki a răspuns:

Depinde de marca. Sa nu faci greseala sa iti cumeri ATV Hummer, mai bine iti cumperi Yamaha. Motorul de 125 este destul de bun. Cand il cumeri sa verifici sa scrie marca pe motor, deorece poate sa fie o marca chinezeasca cu acte de Yamaha

2 răspunsuri:
| KadarIstvanCosmin2000 explică:

Dar ce dimensiuni ar avea un atv de genu ca nu as vrea un atv micut

| Yz_Vlad_1997 a răspuns:

Evita atv-urile Made in China, alege un yamaha sau alta firma chiar daca dai un ban in plus ai si performanta