| Daviddd2006 a întrebat:

Salut, as vrea sa intreb o chestie legata de numerele de inmatriculare.
In scurt timp imi voi lua masina si voi vrea sa iau numerele pe care le are tata in prezent pe masina lui, si el bineinteles sa isi scoată alte numere, este posibil?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar n-ai inteles raspunsul?
Ti-am spus foarte clar ca nu se poate si singurul caz este daca ai cumpara masina de la tatal tau.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este posibil in cazul expus. Doar daca ai cumpara masina de la tatal tau ar fi posibil sa pastrezi numerele de circulatie.

| Daviddd2006 explică (pentru Ioandelasal):

Pai si nu imi poate ceda in vreun fel numerele?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Daviddd2006):

Chiar n-ai inteles raspunsul?
Ti-am spus foarte clar ca nu se poate si singurul caz este daca ai cumpara masina de la tatal tau.