| anonim_4396 a întrebat:

Un link de descarcare pentru Manual de utilizare Windows 10 in limba romana.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Sectiunea "Help" sau "Ajutor" te va ajuta + site-ul Microsoft unde gasesti de la notiuni introductive la forumuri cu toate problemele existente ce pot fi intalnite in Windows.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Descarca si instaleaza pachetul de limba romana.
Ajutorul ("Help") te va ghida tot timpul, in context, si nu numai.

| sierra1 a răspuns:

Ceea ce vrei tu ar fi un manual de câteva sute de pagini. Puțin probabil să găsești exact totul legat de w10. O soluție bună ar fi să urmărește pe Youtube lecții de genul ăsta
https://www.youtube.com/watch?v=DWLPblaGDyQ

| Alfred0703 a răspuns:

Trebuie sa gasesti un manual de utilizare in cutia CD-ului cu Windows 10 pe care sunt sigur ca l-ai cumparat.