| limba10 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca pot sa platesc taxa de inmatriculare in rate...
Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti plati in rate, te imprumuti din alta parte daca ai nevoie

| JIGHIRUS a răspuns:

Nu cred ca se poate! eu m-am imprumutat de 500 de euro pentru taxa! a fost de 470 de euro la o masina 2003 motor 1, 6 benzina! cam mult! voi incerca sa dau in judecata statul sa-i recuperez!

| suntserios a răspuns (pentru JIGHIRUS):

Degeaba dai statul in judecata, schema nu mai functioneaza din 2012 incoace

| buburuza0111 a răspuns:

Tu esti prost