| Nasturica_Catalin_1997 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu va rog daca am drepul la circulatie in Anglia cu o masina inscrisa pe bulgari. mentionez ca masina are volan dreapta si farurile sunt facute sa proiecteze pe stanga.
Multumesc

3 răspunsuri:
| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Cauta pe net.

| Apollo007 a răspuns:

Poti dar din cate stiu nu mai mult de 6 luni. Bulgari mergeau cu mașinile personale si aveau volanul pe stanga. Sa ai toate cele in regula. Asigurare etc. Nu știu daca trebuie sa platesti asa numitul road tax, dar de circulat poti

| addy200 a răspuns:

Ai dreptul, dar la 3 luni ( faza cu 6 luni a fost dar acum s-a schimbat) trebuie să mergi cu ea în țară și după poți reveni și tot așa.