| cosminX a întrebat:

Salut, As vrea si eu un scuter dar nu mai mult de 100-150 de euro (cu sa fara acte). Nu vreau piaggio sau alte mopede din astea aiurea.

Răspuns Câştigător
| dany2918 a răspuns:

Pai te-as sfatui sa cauti pe mercador okazii sau tocmai.ro tocmai ieri am vzt un anunt la 150 euro dar poate gasesti si mai ieftine daca o sa cauti mai mult ca sigur o sa gasesti
sper ca ti-am fost de ajutor. funda?

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In stare buna la 150 de euro clar nu gasesti.

Daca vrei in bani astia uite-te pe bikeshop sau okazii si o sa gasesti o groaza dar jafuri nu ceva serios. Pana in 350 de euro ceva in stare buna si bine intretinut in care sa nu mai bagi bani nu ai sanse sa cumperi!

| KaPy2 a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Corectwinking,ala care dadea aprilia aia sr 50 a avut accident, carenele nu stateau bine, trebuie sa bagi multi bani sa-l faci sa arate bine si sa-ti mearga stas

| KaPy2 a răspuns:

De unde esti?

| FReAkAzO1d a răspuns:

LA banii care i oferi tu doar cu pedale gasesti

| KaPy2 a răspuns (pentru FReAkAzO1d):

Sunt destui care vand acum iarna ca nu au bani, vindea cineva un scuter aprilia sr 50 avariata cu acte la ea 5 mil de la 15 cat cerea pe ea a ajuns la 5, De ce a ajuns la bani astia?
Pentru ca nu avea bani

| FReAkAzO1d a răspuns:

E clar ca nu are de unde la 150 euro.Decat sa cumperi scuter la 150 euro mai bine ramai la bicicleta.

| mangojump a răspuns:

Cauta o bicicleta mai bine ca nu gasesti scuter bun cu 150 euro