| Cristi151 a întrebat:

1. Vreau sa va intreb daca se merita 300 euro pe acest scuter electric : http://www.okazii.ro/scutere-mopede-altele/scuter-electr ic-a136039180
2. Daca imi trebuie permis sau altceva?
3. Sunt la inceput cu astea... explicati-mi cum se procedeaza?
Daca e bun sau nu?

Dau FunDA!

1 răspuns:
| isabelleeeeeeeee a răspuns:

Ba...nu sunt experta dar stiam ca permisul este pe mai multe categori iar una din ele este categoria pentru motocicleta.Deeeci probabil ca ai nevoie de permis pe categorie de motocicleta.In mod sigur e interzis sa umbli pe strada fara permis.Banii merita. Daca tie iti place mai bine il iei?