| StalpuL a întrebat:

Având in vedere că dau de traseu săptămâna viitoare nu știu ce mașina sa îmi iau pentru inceput. As vrea un Seat Leon 1, sau un Golf 4 1.6. Care credeți că ar fi mai potrivit? Ce modele până în 2300 € îmi recomandati?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gîndeste te ca sunt șoferi profesionisti cum sunt taximetriștii care lucreaza pe dacia logan, si nu se mai plîng, tu acum in situatia ta de o dacie ai nevoie, gasesti Dacii mai vechi bine intretinute si la preturi avantajoase, caută pe Olx ca sunt.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti o Dacie cu care sa inveti sa sofezi, ca-n primul an vei avea oricum acidente si este bine sa nu plangi dupa o masina scumpa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O dacie asta ai nevoie la inceput, si dacia aia nu nouă, ci second hand ca inca estiincepător si pana inveti bine sa conduci nu merita sa arunci banii pe o masină nouă sau de firmă, ca o strici repede, dar un hîrb de dacie din anii 2000 e perfectă la gropile din România.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, succes.

| Alex_Str_1999 a răspuns:

Un golf 4, dar eu te-as sfatui sa iei ceva mai ieftin sa te inveti bine sa conduci, dupa o vinzi si pui diferenta si iei alta mai buna!