| Nimeni10 a întrebat:

Dintre un seat leon sau golf 5 care merita?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Amandoua sunt la fel de penibile, mecanica este identica.
Leon 1P cred ca e (si mai) prost decat Golf 5.

| Nimeni10 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

La 3000 euro ce pretentii vrei?
Is masini de buget

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Nimeni10):

Https://www.olx.ro/......g8OTd.html
Sau macar un Focus. Nu lesinaturi de la VAG.

| Frank51 a răspuns:

Nu "se" merită niciuna, mai există audi a3 pe aceeași platformă.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Practic sunt aceeasi masina mecanic vorbind. Golful merge mai mult spre confort, calitate la interior dar dupa mine arata cam plictisitor. Leon e clar mi tineresc, in opinea mea arata mult mai bine si mai sportiv. Dezavantajul la Leon e interiorul ce se simte mai ieftin. Alege pe ce pui accent mai tare. design si sportivitate vs confort si calitate la interior.