| AndreiTudose a întrebat:

Azi am completat un formular la Volkswagen pentru un test drive cu noul golf 7. M au sunat și au spus ca au trimis cererea mai departe. Acum ma vor contacta când sa ma duc sa o iau. Din câte au spus mâine ma vor suna. Trebuie sa plătesc ceva sau exista alte riscuri in afara de propria Răspunde ca dacă o avariez eu plătesc tot?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Masina are sigur Full Casco, deci nu platesti mare lucru daca o lovesti, dar nu cred ca te duci si o iei cum spui tu, testul se va desfasura asistat, nu de unul singur.