| SdioneL a întrebat:

Salut, azi am fost sa imi fac poza pentru permisul auto, doamna de acolo mi-a spus ceva de data de pe dosar, ca a fost eliberat fix in ziua cand am facut 18 ani.
Am fost la scoala si mi-au zis ca nu trebuie sa ma mai duc pentru nicio poza deoarece deja mi-a pus un cod de bare care atesta ca am facut poza.

Intrebarea mea este, pentru cei ce ati facut poza recent, ce v-a facut la dosar? V-a mai dat ceva in plus sau doar acea 'stampila' sa o numesc asa?

1 răspuns:
| Deea2021 a răspuns:

Buna! Mie nu mi-a mai dat nimic, dar cred că poți să o pui următoarea data când o să trebuiască să l schimbi