| Allin_Zallin_1992 a întrebat:

Salut, azi am luat traseul si am inteles ca permisul imi va veni acasa prin posta la adresa din buletin. Problema e ca eu nu mai locuiesc la acea adresa. Cum pot proceda pentru a ajunge in posesia lui? ATENTIE NU VREAU SA IAU CONTACT CU PERSOANELE DE LA ACEA ADRESA! Multam si evident FUNDA.

3 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

De ce nu ti-ai schimbat adresa? Ca sa nu mai ai obsesii?
Ca sa intri in posesia permisului, ia legatura cu Politia.

| Țoglă a răspuns:

Contactezi Prioripost și spui că vrei să ridici din punctul zonal. Așa am făcut eu.

| darctron a răspuns:

Am avut aceeași situație, eu stau în Suceava, mie mi-a venit tocmai la vatra dornei, mi l-am ridicat cineva, trebuia să vorbești cu aia de la inspectorat imediat ce ai luat dovada, mai întâi ajunge la inspectorat, după aia la adresa de pe buletin, ți-l opreau acolo