| Robert671 a întrebat:

Salut/Bună am un passat b5.5 din 2004, se potriveste volanu de pe un golf 5 sau 6 pe el? As dori sa l schimb cu ceva mai ok,

Răspuns Câştigător
| MAteiLaAjutat a răspuns:

De la golf 5 are sanse sa mearga fiind din aceiasi perioada.

5 răspunsuri:
| AdrianFoanga a răspuns:

Pune unul de Damas. Prietenii vor ramane surprinsi. https://www.megaparts.eu/ro/product/467737434

| Robert671 explică (pentru AdrianFoanga):

Pune-ti tu daca te pasioneaza si ramai surprins singur

| AdrianFoanga a răspuns (pentru Robert671):

Acolo pe link e la vanzare.

| Robert671 explică (pentru AdrianFoanga):

Si ce sa zic, cumpara ti l si il dai lu soferu la autobuz cu care mergi tu la scoala

| AdrianFoanga a răspuns (pentru Robert671):

Nu ai pic de gust. Asa vor vedea prietenii tai ca tu chiar conduci un automobil! happy