| Ottakringer a întrebat:

Salut.
Cam cat costa intr-un service ca sa repari bricheta auto?
(Nu primeste curent deloc ).

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Dacă e siguranța arsă, o poți schimba singur cu mai puțin de un leu, dacă e priza defectă, costă undeva la 25 de lei una nouă și are și lumină laughing
De montat, o poți monta și singur dacă ai dexteritate, chiar nu e ceva complicat.

| Ottakringer explică (pentru 0rlando):

Deci daca are si lumina e bine laughing. Totusi sper sa fie de la siguranta happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde care e problema, poate e o siguranta, poate e bricheta, poate e toata instalatia

| Ottakringer explică (pentru suntserios):

A functionat bricheta.dar dintr-o data nu mai merge. Nici nu pot pune GPS/Detector sau sa incarc telefonul. E foarte nasol. Si nu stiu cam cat ar ajunge repararea ei intr-un service.

| UnBaiat439 a răspuns:

Cred ca problema ta e din sigurantele masinii... Daca e asa nu te costa mult :5-10 lei.